0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

King - edt

Производител: Dolce & Gabbana
*
4.620,00 ден.
D&G K достапен како EDT е мирис кој инспирира и плени со харизматичен и дарежлив дух, оставајќи зад себе машки заводлива трага. Овој прекрасен мирис создава полумесечина од цитрусни ноти, огнени ароматични тонови и софистицирано сензуално дрво. Посебноста кај овој мирис е што во средината е ‘‘зачинет‘‘ со нота на црвена пиперка запалувајќи го срцето на мирисот и подобрувајќи ја нејзината машка енергија.
  • Врвни ноти: (црвен портокал, лимон, грејпфрут, смрека)
  • Средни ноти: (морско оревче, лута црвена пиперка, гераниум, лаванда)
  • Базни ноти: (пачули, ветивер, кедар)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml, 100ml, 150ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.