0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Best Dark Oud Unisex - Eau de Parfum

Производител: Emper
Достапност: На залиха
*
1.550,00 ден.

• Со арома што дава најнаградувачки искуства, Best Dark Oud воведува нов свет полн со ароматични експлозии; со секој здив на оваа неверојатна креација се отвора нова врата во славниот свет на уд. Горни ноти - Виолетова, ванила, турска роза Средни ноти - Бугарска роза Основни ноти - Килибар, бензоин, гераниум, цејлон, агарвуд (уд)

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража100ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.