0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

VITAMIN GLOW FACIAL OIL

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
1.100,00 ден.

Ова масло за лице богато со витамини е дизајнирано да ја регенерира и хидрира вашата кожа. Мешавина на состојки од суперхрана, овошни масла и природни екстракти промовираат здрав тен. Најдобро да се користи во текот на ноќта, ова ултра-хранливо масло ќе помогне да се смири и обнови сувата кожа за сјаен финиш. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Нанесете неколку капки на врвовите на прстите и тапкајте во лицето, внимавајќи да не ја допирате пипетата со вашата кожа. Најдобро се користи во текот на ноќта. За најдобри резултати, користете заедно со производи од палетата Radiant Skin.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.