0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Powder To Cream Brow Color

Manufacturer: Artdeco
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
930,00 ден.
Нанесете ја бојата во правец на растење на влакната на веѓите, со помош на вградениот апликатор. Тенкиот врв е совршен за нанесување на производот во мали, тенки потези со што ќе постигнете природен изглед. За подраматичен изглед, нанесете го производот со едно брзо нанесување. Начин на нанесување: Лесната апликација со високо-технолошки сунѓераст апликатор ги претвора обоените честички во прав во свилено мазна кремаста текстура. Совршено можете да ги истакнете вашите веѓи со прецизниот сунѓераст апликатор и да ги направите да изгледаат поисполнети и со повеќе волумен.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.