0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

DAILY GLOW MOISTURISER

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
1.100,00 ден.

Формулиран со совршена мешавина на витамин Ц богат со антиоксиданси и екстракт од корен од ѓумбир кој ја поддржува кожата, овој дневен навлажнувач е дизајниран да ја заштити, избалансира и обнови вашата кожа за да остави вашиот тен да се чувствува избалансиран и посветлен. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Како дел од вашиот утрински режим, нанесете мала количина на чиста кожа и масирајте додека не се апсорбира целосно. За најдобри резултати, користете заедно со производи од палетата на избалансирана кожа.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.