0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Promise EDP By Jennifer Lopez

Производител: Jennifer Lopez
Достапност: На залиха
*
2.320,00 ден.

Најновиот мирис на Џенифер Лопез е цветен дрвенесен парфем. Promise се отвора со свежи и волшебни горни ноти на италијанска мандарина, вкусни розови бобинки и Nashi круша. Срцето полека се расплетува и открива деликатен цветен букет од Orris, Jasmine Sambac и Dewy Honeysuckle. Мирисот завршува со моќна основа од дрвени ноти прекрасно споени со кристализиран килибар.“ - нота од брендот. Горни ноти - италијанска мандарина, вкусни розови бобинки, Nashi круша Срцеви ноти - нежен цветен букет од Орис, Јасмин Самбак, Орли помине росен Основни ноти - Вуди ноти, килибар

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 100ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.