0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Liu Jo Lovers - Eau de Toilette

Manufacturer: Liu Jo
*
1.787,00 ден.
Your price: 1.251,00 ден.

Парфемот од колекцијата Liu Jo Lovers е дизајниран за современи, блескави и женствени жени кои сакаат да експериментираат со нови стилови и да се чувствуваат самоуверени во секоја прилика. Радосен и волшебен мирис, кој ѝ овозможува на жената  повторно да ја открие својата сензуалност, благодарение на неодоливите овошни ноти измешани со цветен, сончев и младешки акорд. Мирисот се отвора со овошни ноти, комбинирајќи ја сладоста на карамелизираното јаболко со свежи ноти на розов грејпфрут и лесни ноти на касис. Во срцето, нежните ноти на цветен букет комбинираат виолетова, божур и скапоцените ноти на јасмин. Одлучувачката комбинација на кафеав шеќер, вирџинско кедрово дрво и меки нијанси на мошус го затвора мирисот, што го прави апсолутно незаборавен.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml, 30ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.