0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Lacoste Rose Eau Intense - edt

Manufacturer: Lacoste
*
3.400,00 ден.
Your price: 2.040,00 ден.
Почувствувајте ја привлечната свежина на Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense. Овој интензивно свеж парфем за жени блеска со ноти на белиот чај, розата и памучните цветови нагласени со топли акорди составени од бел мошус и кедрово дрво. Оваа контрастна средба помеѓу топло и студено внесува уникатност во овој елегантен цветно-дрвенест женски мирис. Горни ноти: Акорд од бел чај, апсолутен пипер сечуан, масло од мандарина Срцеви ноти: Ирис, роза, памучен цвет Основни ноти: Сончев мошус, масло од кедрово дрво, масло од сандалово дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters35ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.