0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Glow - Eau de Toilette

Manufacturer: Jennifer Lopez
*
2.600,00 ден.
Jennifer Lopez Glow - секси, привлечен, возбудлив и заводлив парфем наменет за помлади девојки. Парфемот Glow мириса многу чисто, дури и сапунско, бидејќи Џенифер Лопез сакаше да го задржи мирисот на чиста човечка кожа во парфемот. Парфемот Glow се отвора со ноти на розов грејпфрут, нероли и цвет од портокал. Во срцето на овој блескав, допадлив и шармантен парфем се туберозата, јасминот и розата, додека основата на парфемот се состои од мешавина од ноти на сандалово дрво, килибар, мошус, ванила и корен од ирис.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.