0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Vanilla Freesia Unisex - Eau De Toilette

Manufacturer: Korres
*
2.750,00 ден.
Your price: 2.063,00 ден.

Романтична, цветна и волшебна тоалетна вода, исполнета со мириси на праска, личи и ванила.

Идеален за употреба во текот на денот или навечер, овој прекрасен мек мирис содржи ноти на сочна праска, остар бергамот и богата ванила и пачули, што го прави да има длабочина и софистицираност. Фрезијата е едно од најпопуларните цвеќиња во Грција, за кои се смета дека покажува пријателство, доверба и невиност.

Горни ноти: Бергамот, чај, личи
Средни ноти: Јасмин, праска, Фрезија
Основни ноти: ванила, пачули, мошус

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.