0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Black Sugar Unisex - Eau de Toilette

Manufacturer: Korres
*
2.750,00 ден.
Your price: 2.063,00 ден.

Black Sugar комбинира ориентална сладост со допир на луксуз, создавајќи заводлива композиција на мирис. Хелиотроп, црн шеќер, розово дрво, килибар и ноти на ванила се комбинираат за да создадат прекрасна композиција со ориентален шмек.

Горни ноти: хелиотроп, карамел, крин
Средни ноти: бразилско розово дрво, роза, шеќер
Основни ноти: килибар, зрно тонка, ванила

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.