0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Velvet Collection Love - edp

Производител: Dolce & Gabbana
*
13.390,00 ден.
Каранфили и сеќавања на езерото Комо. Повторно откривање на една од најстарите суштини на парфимеријата: каранфилче чие потекло се наоѓало во Белагио, на езерото Комо, каде во 18 век се одгледувало за аристократијата од тој период. Хипнотички парфем, богат и текстуриран, со ретро допир.
  • Мирисни ноти: каранфил, бибер, ylang-ylang
 
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.