0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Les Infusion de Vetiver - EDP

Manufacturer: Prada
*
10.820,00 ден.
Цветниот и дрвенестиот парфем Infusion de vetiver, деликатно ја обновува убавината на ветиверот, создавајќи елегантен, модерен и уникатен, унисекс состав. Овој шармантен мирис комбинира земјени ноти на хаитски ветивер и свеж ѓумбир со ноти на италијански бергамот. Основата потоа се загрева со суптилно слатки и дрвенести ноти на кардамон. Совршен подарок за саканата личност или парфем со потпис за себе.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.