0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Lacoste Blanc Eau Intense - edt

Manufacturer: Lacoste
*
4.217,00 ден.
Your price: 2.530,00 ден.
Почувствувајте ја зависната свежина на Lacoste L.12.12 Blanc Eau Intense. Овој интензивно свеж мирис за мажи ја опфаќа прекрасната свежина на сочната мандарина и лавандинот нагласени со топол акорд составен од бела кожа и ветивер. Оваа контрастна средба помеѓу топло и студено внесува уникатност во овој елегантен фугер-ароматичен машки мирис. Горни ноти: Мандаринско масло, Масло од листови од куркума, масло од кардамон Срцеви ноти: масло од лавандин гросо, масло од мудрец, масло од армоаза Основни ноти: Акорд од бела кожа, масло од сандалово дрво, ветивер
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.