0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Lacoste Blanc Eau Fraiche - edt

Manufacturer: Lacoste
*
4.217,00 ден.
Почувствувајте ја енергијата на Lacoste со L.12.12 Blanc Eau Fraîche. Повторно откријте ги правилата на играта, слободно да се движите со сигурност благодарение на неочекуваната леснотија на овој дрвенесто-ароматичен мирис. Овој блескав машки мирис се ослободува со заживување каде кората од лимон се спојува со моќните ноти на ѓумбир, лаванда и кедрово дрво. Експлозија на виталност, обезбедувајќи возбудлива свежина. Горни ноти: ѓумбир, грејпфрут, лимон Срцеви ноти: јаболко, смрека, лавандин Основни ноти: Ветивер, Кедрово дрво, Амброфикс
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.