0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Invictus Platinum - EDP

Manufacturer: Paco Rabanne
*
5.570,00 ден.

„Invictus Platinum Eau de Parfum има интензивна моќ на нане во комбинација со елегантна лаванда. Енергијата се рефлектира во оживувачката комбинација на грејпфрут и абсинт кои се во конфликт со побогатите и помажествени ноти на пачули и чемпрес.Шишето Invictus Platinum останува исто како и претходните изданија, со ликот на сребрени крила на стаклото. Горни ноти: грејпфрут, абсинт Средни ноти: нане, лаванда Основни ноти: пачули, чемпрес

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.