0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eau de Iceberg Cedar For Man

Manufacturer: Iceberg
*
1.793,00 ден.
Your price: 1.255,00 ден.

Машкото издание наменето за новата година и секојдневната динамика е создадено со акцент на дрвените ноти опкружени со ароматични и свежи ритам и одбрани зачини. Горните ноти на новиот мирис на Eau de Iceberg Cedar содржат ноти на замрзнат кардамон и зелени ноти како многу пријатен и живописен вовед во сочните акорди на јаболко, лубеница и чемпрес. Основните ноти се благородни дрвенести допири на пачули, ветивер и килибар. Мирисот е достапен во шишенце од 100 мл.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.