0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Collection Extraordinaire Reve D’encens - edp

Manufacturer: Van Cleef & Arpels
*
25.800,00 ден.
Reve D’encens e ориентален дрвенест мирис за мажи и жени што хипнотизира. Измамничкиот и едноставен мирис е волшебен и полека ги заведува сетилата со својот поканувачки и обвивачки шарм. Во срцето, цветните и смолните аспекти додаваат долготраен квалитет кој се надополнува со длабока основа на мошус и сандалово дрво.
  • Горни ноти: шафран
  • Средни ноти: олибанум и роза
  • Базни ноти: сандалово дрво и бел мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters125ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.