0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

212 Sexy Men - edt

Manufacturer: Carolina Herrera
Availability: In stock
*
4.910,00 ден.

6060Добијте го целото внимание со помош на неодоливо сензуалниот 212 Sexy Men.Магнетна мешавина од бергамот,цитрус и зелен лист нанесена со срцеви ноти на кардамон,бибер и цветни ливчиња, го прават овој мирис привлечен за деловни мажи, кои постојано се во акција. Ова е смел мирис сместен во шише што отелотворува машкост.

  • Топ ноти: мандарина, бергамот и зелени ноти
  • Средишни ноти: кардамон, цвеќе и бибер
  • Базни ноти: ванила, сандалово дрво, мошус и амбер
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.