0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Soleil Neige - Eau De Parfum

Производител: Tom Ford
*
16.500,00 ден.
Кристален.Кул.Неизбежен.Луксузен и освежувачки мирис исполнет со ноти на бергамот и турска роза. Парфем кој привлекува внимание со својата разиграност.Soleil Nеige во својот состав е исполнет со ноти на јасмин, цвет од портокал и турска роза. Gорни ноти - бергамоt, семки од морков Средни ноти - цвет од портокал, бели цветови, роза и турска роза Основни ноти - бензоин, ванила и лабданиум
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража50ml, 100ml, 30ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.