0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

La Nuit De L'Homme - edp

Производител: Yves Saint Laurent
*
6.050,00 ден.

Сулфурен парфем создаден за  привлечност и длабока чувствителност, посветен на човек кој е заводлив,смел и енигматичен. Ова е блескав мирис кој носи нова жестокост кон без напорната машкост во светот на Yves Saint Laurent.Првото нешто што можете да го забележите кај овој парфем  е неговата интензивна,слатка и овошна нота,која има многу свежа, фина и горчлива аура.

  • Топ ноти: (-кардамон, грејпфрут)
  • Средишни ноти: (-жалфија, кожа, лаванда)
  • Базни ноти: (-пачули, сандалово дрво, ветивер)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража60ml, 100ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.