0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Jimmy Choo Urban Hero edp

Производител: Jimmy Choo
*
2.970,00 ден.

Jimmy Choo Urban Hero достапен како EDP дрвен ароматичен мирис за мажи спонтани по природа. Јасно самоуверен, полн со контрасти на кавијар и лимон кој му даваат модерно чувство. Во срцето се среќаваат ветиверот и слатко розево дрво, а резултатот е секси софистицираност, расположение кое продолжува да се шири со аспекти на топол килибар и мистериозна чадена кожа.

  • Врвни ноти: (кавијар,лимон,црн пипер)
  • Средни ноти: (ветивер)
  • Базни ноти: (килибар и кожа)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 100ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.